czwartek, 26 listopada 2015

Christmas Candy - Rozdanie u Agu SimplyNailsDesign + zapowiedź rozdania u mnie

Świąteczne ozdoby, prezentowe szaleństwo, zastanawianie się nad wigilijnym menu... W tym roku nawet mi, osobie o dosyć sceptycznym podejściu do Świąt Bożego Narodzenia, udziela się wyjątkowy nastrój i myślę, że podejdę do całego eventu z humorem. 


Na pewno pomocna w tej materii jest moja nowa-stara pasja, czyli blogowanie :) Ten blog dostarcza mi mnóstwo radości i z okazji mojej radości pewnie wkrótce będę mieć dla Was w związku z tym niespodziankę :) Ale najpierw - skupmy się nad innym tematem i innym Świętym Mikołajem, który mnie troszkę ubiegł :)

Na blogach można spotkać wiele fajnych rozdań - na pewno nie zaprzeczycie. Przed chwilą znalazłam jednak niezłą perełkę, newsem o której chce się z Wami podzielić :) No sami popatrzcie :) 


Wszystkich chętnych na "świątecznego cukierka" zapraszam pod link TUTAJ.


Idąc dobrym przykładem jaki mamy na przykład powyżej, chciałabym Was, droga publiczności zapytać: jakie lubicie rozdania? Wolicie gdy dominuje pielęgnacja czy kolorówka? A próbki - myślicie, ze ich dodawania do rozdania jest ok? Czy dodawanie rzeczy niekosmetycznych też Was rajcuje? Czy macie jakieś wyjątkowe preferencje? 

Podzielcie się opinią - zrobię Wam po takim feedbacku rozdanie marzeń :)

8 komentarzy:

 1. Mnie kreci niespodzianka a dodatki Niekosmetyczne kocham najbardziej:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem wielką fanką pielęgnacji, a niekosmetyczne upominki są miłym dodatkiem.
  Zostaję na dłużej:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję za piękny wpis! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaranki niespodziewnaki :) czytam Twojego bloga - nadrabiam zaległości i mordka mi się śmieje od ucha do ucha - dziś cieszy mnie nawet fakt posiadania uszów bez nich śmiałabym się do około głowy :)

  Czuj Czuj czwaj.... hahhaha ! AVE

  OdpowiedzUsuń